• Grindų paruošimas

  • Siekdami įrengti maksimaliai lygias ir kokybiškas grindis, kruopščiai atliekame grindų paviršiaus paruošimo darbus. Atsižvelgdami į grindų paskirtį, tinkamai pasiruošiame praktiškumą garantuojantį paviršių – išniveliuojame grindis, pagal aukščiausius standartus paruošiame pagrindą, paskaičiuojame reikiamą betono sluoksnio storį, jo tvirtumą, naudotinus priedus ir papildus, skirtus betono kokybei ir jo savybėms gerinti. Paruošę švarų, sausą ir tvirtą pagrindą galime lengvai, greitai ir patikimai atlikti visus betonavimo darbus.
  • Betonavimas

  • Adotas komanda dirba tik su moderniausia betono grindu irengimo technika, galincia užtikrinti nepertraukiama, greita ir taupu darbu atlikima. Naudodami naujausias vokieciu firmos „Putzmeister“ pneumatines betono maišykles, darbus atliekame ivairaus pobudžio patalpose – daugiabuciuose, nuosavuose namuose, sandeliuose, garažuose, pramoniniuose pastatuose ir kituose ojektuose.
    Kadangi betona gaminame darbo vietoje, nuolat galime kontroliuoti jo reikiama kieki ir taip išvengti papildomu darbu bei nenumatytu išlaidu. Negana to – tik statybu aikšteleje gaminamasir iš karto naudojamas betonas nepraranda savo geriausiuju savybiu ir „nesusiriša“.
    Džiaugiames, jog šiuolaikinės ir kokybiškos darbo įrangos dėka galime dirbti ne tik savarankiškai ir organizuotai, tačiau ir užtikrinti pačią geriausią medžiagų bei atliktų darbų kokybę. Sukauptos ilgametės patirties dėka per vieną darbo dieną galime kokybiškai išbetonuoti 250 m2 plotą. Dirbame lanksčiai ir mobiliai, prisideriname prie objekto statybų tempo ir eigos. Kadangi visiškai pasitikime savo profesionalumu, visiems atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją.
  • Tinkavimas

  • Naudodami patikimos kokybės medžiagas ir technologijas, kvalifikuoti Adotas darbuotojai pagal aukščiausius standartus atlieka vidaus ir išorės tinkavimo darbus. Siekdami patenkinti visus klientų poreikius, dirbame ir su jūsų medžiagomis. Turėdami atliekamų darbų profesionalumą įrodančius tinkavimo sertifikatus, galime užtikrinti, jog darbus atliksime greičiau, efektyviau, švariau ir pigiau. Pažangūs metodai suteikia galimybę paviršius nutinkuoti idealiai lygiai ir glotniai tuo pačiu leidsdami sutaupyti glaistymui reikalingas medžiagas
  • Betonavimo ir tinkavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje.